Головна

Система автоматизованого управління насосною станцією частотним перетворювачем

Швидкий ріст цін на енергоносії і ресурси привів до того, що їх вартість в сумарних витратах на виробництво стала занадто великою. В результаті перед багатьма підприємствами гостро постала задача зменшення енерго- і ресурсозатратності для випуску продукції, тобто задача енергозбереження. Аналіз витрат енергоресурсів на багатьох підприємствах показує, що вирішення поставленої задачі має два напрямки – організаційно-технічні заходи, направлені на виключення безкорисних витрат енергоресурсів, та введення енергоефективних технологій і енергозберігаючого обладнання, що дозволяє виконувати той же обсяг роботи при менших затратах енергії. Електропривод є основним енергоспоживачем сучасного виробництва. Серед промислових електроприводів переважають електроприводи з асинхронними короткозамкнутими двигунами. Ці електроприводи завдяки своїй простоті, налагодженості та автоматизації виробництва і, завдяки цьому, відносно невисокій вартості, знайшли широке застосування в різних механізмах. Загальновідомими є і їх недоліки – важкий пуск при прямому підключенні до мережі, що супроводжується 6-7 кратним кидком струму, і, як наслідок, невисокій експлуатаційній надійності, та складність регулювання швидкості.

Читати повністю . . .

 

Новинки від компанії ETI Україна: Пристрої плавного пуску електродвигуна

И. Паламарчук, м. Київ

Пристрої плавного пуску є статичними пристроями, призначеними для прискорення, уповільнення і захисту трифазних індукційних електродвигунів. Управління напругою, що подається на двигун, здійснюється за допомогою зміни кута відкриття симісторів, що дозволяє здійснювати плавний пуск і зупинку. При правильному регулюванні пусковий обертальний момент двигуна може бути оптимізований таким чином, що пусковий струм залишиться максимально низьким.

Читати повністю . . .

 

Автоматичні (автоматизовані) конденсаторні установки

     Конденсаторні установки компанії ТзОВ “ОПАЛ” (Мал.4, Мал.5) збираються із окремих елементів, розміщених в металевих  корпусах, конструкція яких забезпечує високу надійність і ремонто-придатність. Складання конденсаторних установок  здійснюється на підприємстві.

Читати повністю . . .

 

Види підключення конденсаторних установок

Виды подключения конденсаторных установок, Види підключення конденсаторних установок

  1. Індивідуальна (нерегульована) - конденсаторні установки розміщаються безпосередньо в електроспоживачах і комутуються одночасно з ними.
  2. Групова (також не регульована) - застосовується при компенсації  реактивної потужності  декількох  індуктивних навантажень, приєднаних до одного розподільчого пристрою з загальною конденсаторною установкою.
  3. Центральна (як правило,  регульована) - застосовується для компенсації реактивної потужності навантаження з широким діапазоном зміни споживання реактивної потужності. Такі конденсаторні установки називають автоматизованими (автоматичними). Автоматичні  конденсаторні установки (АКУ) - призначені  для підвищення коефіцієнту потужності  навантаження в  колах змінного струму.
 

Встановлення сонячних електростанцій 
 

Сонячна станція потужністю 5 кВт - 181250 грн.

Сонячна станція потужністю 10 кВт - 352500грн.


Сонячна станція потужністю 30 кВт - 1007500 грн.


Монтаж під ключ

деталі уточнюйте за телефонами: (032) 247-11-78, (032) 247-14-78, (067) 322-01-50

Яндекс.Метрика